Magia świąt

Mimo że tegoroczny grudzień poskąpił śniegu i nie sprzyja świątecznej atmosferze, uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum w miniony wtorek (15 grudnia) z pewnością poczuli ducha Bożego Narodzenia.

W odpowiedni klimat wprowadziło wszystkich przedstawienie przygotowane pod kierunkiem nauczycieli języka polskiego: pani Katarzyny Folgi i pana Krzysztofa Kowalskiego. Szczególnymi obserwatorami widowiska byli podopieczni przasnyskiej Poradni Rehabilitacji Neurologicznej „Aga”. Każdy z nich otrzymał przygotowaną przez uczniów naszej szkoły paczkę z  upominkami. Wzruszały spontaniczne reakcje najmłodszych gości, a wdzięczność za gest gimnazjalistów widać było na twarzach dzieci, którym los poskąpił zdrowia.

To uroczyste spotkanie społeczności szkolnej było również doskonałą okazją, by ogłosić wyniki organizowanego co roku przez panią Agnieszkę Rajską-Kołakowską konkursu plastycznego  „Ozdoba świąteczna inna niż wszystkie”. Oto nagrodzeni:

I miejsce – Julia Kwiatkowska

II miejsce – Marlena Bastkowska