Jesteś tutaj:
 1. Start
 2. Jadłospis

Jadłospis

 

 

Poniedziałek

20.05.2024

Zupa krupnik

Kiełbasa pieczona, ziemniaki,

Surówka z pomidorów

Baton

Wtorek

21.05.2024

Zupa zacierkowa

Gołąbek oszukany, ziemniaki,

Ogórek konserwowy

Owoc

Środa

22.05.2024

Zupa owocowa

Kotlet drobiowy w płatkach, ziemniaki

Sałata ze śmietaną

Czwartek

23.05.2024

Zupa z młodej kapusty

Gulasz wieprzowy, kasza bulgur,

Surówka z trzech ogórków

Jogurt

Piątek

24.05.2024

Zupa grochowa

Makaron z twarogiem

Sok

                

 

         REGULAMIN ZAKUPU, WYDAWANIA I ROZLICZANIA  OBIADÓW W SZKOLE

PODSTAWOWEJ NR 3 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PRZASNYSZU

 1. Proces zakupu, wydawania i rozliczania posiłków  wyłącznie  z wykorzystaniem systemu elektronicznego – aplikacja „Jem w szkole”.
 2. Loginy i hasło tymczasowe zostanie wysłany  po dodaniu rodzica do systemu  - (prosimy sprawdzić także skrzynkę SPAM na swojej poczcie elektronicznej i zachować pierwszą wiadomość).
  Loginem do aplikacji nie jest email tylko fraza “rodzic+numer”.
 3. W razie problemów z zalogowaniem się do konta można uzyskać informacje kontaktując się z Intendentem szkoły pod numerem telefonu: 602 768 612
 4. Do wydania zakupionego przez aplikację Jem W szkole posiłku upoważnia brelok z jednostkowym numerem, którym identyfikuje się osobę uprawnioną przy odbiorze posiłku i sprawdza status zakupionych i opłaconych posiłków.
 5. Dzięki operatorowi szybkich płatności tPay zamówienia i opłaty mogą być wykonywane 24 h na dobę 7 dni w tygodni i w czasie rzeczywistym informacje trafiają do Intendenta. Realizacja płatności obciążona jest prowizją 1% od realizowanej płatności np. przy kwocie 100 zł jest to 1 zł prowizji.
 6. Brelok pobiera się jednorazowo u intendenta - innym rozwiązaniem jest rozdanie breloków dzieciom.
 7. Rodzic po otrzymaniu breloka zobowiązany jest wprowadzić jego nr w aplikacji JEM W SZKOLE w zakładce TWOJE DANE zgodnie z przesłaną instrukcją pierwszego logowania .
 8. Brelok użytkowany jest przez cały okres korzystania z posiłków w stołówce szkolnej. Obowiązkiem jego posiadacza jest odpowiednie zabezpieczenie go przed utratą i zniszczeniem. W momencie rezygnacji z obiadów, zakończenia edukacji w SP 3 należy brelok zwrócić .
 9. Utratę lub zniszczenie breloka należy bezzwłocznie zgłosić Intendentowi, aby zapobiec wydania posiłku osobie nieuprawnionej
 10. W przypadku utraty lub zniszczenia breloka, Intendent po zidentyfikowaniu osoby uprawnionej wyda nowy brelok za opłatą  5  zł. W celu dalszego korzystania z wykupionych posiłków należy uiścić opłatę za wydanie nowego breloka.
 11. Zamówień i opłat za posiłki dokonuje się wyłącznie za pomocą aplikacji Jem W Szkole do 27 dnia miesiąca poprzedzającego wydawane posiłki np. do 27 stycznia składamy zamówienia i opłacamy posiłki na luty
  lub rodzic może zamówić posiłki w dowolnym momencie z zachowaniem odpowiedniego wyprzedzenia czasu (3 dni) tak by stołówka szkolna mogła przygotować się na wydanie odpowiedniej ilości posiłków.   Np. rodzic dokonując zamówienia w poniedziałek, może zamówić posiłek najwcześniej na piątek (wtorek, środa i czwartek są dniami wyprzedzenia na podsumowanie, zatowarowanie itp.)

Zamówienia posiłków można składać zgodnie z ustalonym przez szkołę wyprzedzeniem, które w aplikacji wyświetlać się będzie jako szary prostokąt z napisem ‘’Termin”.

 1. Za pomocą aplikacji można dokonać zakupu dowolnej liczby posiłków.
 2. Za pomocą aplikacji Jem W Szkole dokonuje się zamówienia posiłków, opłaca się ich koszt, zgłasza nieobecność dziecka w danym dniu, dodatkowo można zapoznać się z historią wpłat. Adres strony do zalogowania: https://app.jemwszkole.pl/.
 3. W przypadku nieobecności dziecka w szkole w dniu, w którym ma wykupiony posiłek w stołówce szkolnej rodzic ma możliwość zgłosić nieobecność dziecka za pomocą aplikacji Jem W Szkole, najpóźniej do godziny np. 8.30 tego samego dnia.
 4. Aplikacja automatycznie naliczy nadpłatę na koncie dziecka o wartości posiłków w dni z prawidłowo zgłoszoną nieobecnością.
 5. Nadpłata za zgłoszone nieobecności pomniejsza należność za posiłki w kolejnym zamówieniu wykonanym poprzez aplikację Jem W Szkole.
 6. Nieuzasadniona i niezgłoszona nieobecność na posiłku nie stanowi podstawy do zwrotu kosztów za niewykorzystany posiłek.
 7. W przypadku problemów technicznych z obsługą aplikacji „Jem w szkole” należy skontaktować się z pracownikiem szkoły pod numerm 602 768 612
 8. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.11.2022 r.

 

  

 

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT
   
 • Uczniowie chętni do korzystania ze stołówki szkolnej zgłaszają się do wychowawcy klasy                                                           
 • Opłaty z wyżywienie należy wpłacać na konto stołówki /do 10-tego dnia, za dany miesiąc/
 • Nazwa odbiorcy: Szkoła Podstawowa nr 3 im. T. Kościuszki 06-300 Przasnysz ul.  Orlika 48 /stołówka/  
        Nr rachunku odbiorcy 58 8924 0007 0005 1653 2000 0002
        Tytułem należy wpisać: opłata za wyżywienie, imię, nazwisko
        oraz klasę ucznia, 
 • W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 29 752 49 29 (wew. 32)
 • W przypadku planowanej nieobecności w szkole należy zgłosić ten fakt jeden dzień wcześniej
 • W przypadku nieplanowanej nieobecności  w szkole należy zgłosić ten fakt do godz. 8:30 danego dnia u intendenta telefonicznie: 29 752 49 29 (wew. 32)
 • Odpisu  za niewykorzystane posiłki dokonuje się w następnym miesiącu 
 • W przypadku niezgłoszenia nieobecności rodzic musi zapłacić za niewykorzystany posiłek                                                     
 •  
 • Koszt obiadu ucznia wynosi:       
 • 6 zł x ilość dni przypadających w danym miesiąc                                
 •  
 • Koszt obiadu oddziału przedszkolnego wynosi:  
 • śniadanie  3 zł , obiad 6 zł , podwieczorek 3 zł  (x ilość dni przypadających w danym miesiącu)
 

 

 

 

 

 

 

        

NA GÓRĘ