Instrukcja - logowanie do UONET+

 

 Podczas pierwszego logowania do systemu każdy użytkownik musi przeprowadzić procedurę zakładania i aktywacji konta, która wiąże się z utworzeniem hasła dostępu do systemu.

Zakładanie konta podczas pierwszego logowania do systemu:

1. Uruchom przeglądarkę stron internetowych i wejdź na stronę internetową:

 

https://uonetplus.vulcan.net.pl/przasnysz

 

2. Na stronie kliknij przycisk Zaloguj się – wyświetli się strona logowania do systemu.

 

 


3. W oknie logowania kliknij odnośnik Załóż konto.

 

4. W oknie Tworzenie konta wpisz swój adres e-mail, zaznacz opcję Nie jestem robotem, a następnie kliknij przycisk Wyślij wiadomość.

 

Jeśli po kliknięciu opcji Nie jestem robotem rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności (np. przepisz kod z obrazka) i kliknij przycisk Zweryfikuj.

 

5. Zapoznaj się z treścią komunikatu wyświetlonego na stronie Podsumowanie operacji.

 

 

6. Zaloguj się do swojej poczty elektronicznej, odbierz wiadomość, przeczytaj ją i kliknij odnośnik do strony, na której będziesz mógł wprowadzić swoje hasło.

 

 

7. W oknie Aktywacja konta w polach Nowe hasło oraz Powtórz nowe hasło wprowadź swoje hasło, stosując się do podpowiadanych wymagań. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.

 

Jeśli po kliknięciu opcji Nie jestem robotem rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności i kliknij przycisk Zweryfikuj.
Wyświetli się strona Podsumowanie operacji z komunikatem o zmianie hasła.

 

 

Logowanie do systemu UONET+

1. Uruchom przeglądarkę stron internetowych i przejdź na stronę startową systemu UONET+, czyli https://uonetplus.vulcan.net.pl/przasnysz


2. Kliknij przycisk Zaloguj się


3. W oknie logowania wprowadź swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się.

 

Jeśli jesteś zarejestrowany w bazie systemu UONET+, to zostaniesz przekierowany na swoją stronę startową, która zawiera komplet informacji dedykowanych dla Ciebie. Ze strony startowej możesz uruchamiać moduły, do których masz dostęp.

 

 

Jeśli zapomnisz hasło, to na stronie logowania do systemu skorzystaj z odsyłacza Przywróć dostęp w celu utworzenia nowego hasła (konieczne jest wówczas przeprowadzenie podobnej procedury jak podczas zakładania konta).

 

NA GÓRĘ