Jesteś tutaj:

czynna

poniedziałek - piatek

w godzinach od  8:00 - 14:00

Tadeusz Kościuszko - kolejna część wystawy.

Biblioteka przygotowała siódmą część wystawy z cyklu Tadeusz Kościuszko - Nasz Patron.

Pierwszaki z wizytą w szkolnej bibliotece.

W marcu uczniowie klas: Ia, Ib, Ic, Id po raz pierwszy odwiedzili bibliotekę szkolną. Z nauczycielkami bibliotekarkami rozmawiali o książkach, o kartach książek, o kartach uczniów, o regulaminie i zasadach panujących w bibliotece. Na zakończenie spotkania dzieci wypożyczyły książki

Wręczono pierwsze dyplomy za czytelnictwo.

Uwaga, uwaga...
Mamy pierwszych zdobywców dyplomów w akcji "Bilet powrotny do biblioteki". Nasi uczniowie, uczestnicy zabawy, to prawdziwi pożeracze książek. Uczniów, którzy nie mają jeszcze biletu, zapraszamy do udziału w akcji.

"Bilet powrotny do biblioteki".

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów kl. II i III do udziału w zabawie "Bilet powrotny do biblioteki".

Tadeusz Kościuszko w filatelistyce.

Biblioteka szkolna zaprasza do obejrzenia szóstej części wystawy poświęconej Tadeuszowi Kościuszce.