Harmonogram zajęć rozwijających zainteresowania i zajęć wyrównawczych

Harmonogram zajęć rozwijających zainteresowania i zajęć wyrównawczych w roku szkolnym 2020/2021

 

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Sala/ godzina

1.

Dorota Rzewnicka

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze

 Środa 11:50-12:35

sala  10, klasa  I a

2.

Krzysztof Kowalski

Karate

  Środa  12:55-13:40

Sala gimnastyczna, klasy III

3.

Justyna Sitkowska

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze

Czwartek  11:50 -12:35

Sala 10, klasa I c

4.

Agnieszka Misiuk

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze

Środa 10:45-11:30

Sala 10, klasa  I d

5.

Krzysztof Kowalski

Karate

Wtorek 12:55-13:40

Sala gimnastyczna, klasy I

6.

Marzena Trzcińska

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze

Czwartek 10:45:11:30

Sala 104, klasa II b

 

7.

Honorata Ulatowska

Koło umuzykalniające

Poniedziałek 11:50- 12:35

Sala  117, klasa II c

 

8.

Anna Mróz

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

Poniedziałek, 11:50- 12:35

Sala 105, klasa III a , III c

Zajęcia wyrównawcze

Piątek 11: 50 – 12:35

Sala  102 , III a

9.

Agnieszka Jabłońska

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

Piątek 11:50- 12:35

Sala 104

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek 11:50- 12:35

Sala 104, III b

10.

Krzysztof Kowalski

Karate

Poniedziałek 8:55- 9:40

Sala gimnastyczna, klasy II

11.

Aneta Rudzińska

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

Poniedziałek 12:45 – 13:30

Sala 105, III d

Zajęcia wyrównawcze

Piątek 11:50- 12:35

Sala 105, klasa III d

12.

Elżbieta Łukaszewska

Koło historyczne

Środa 14:00 – 14:45

13.

Marta Kluczyk

Koło języka angielskiego

Czwartek 12:55 – 13:40

14.

Piotr Jeromin

Koło umuzykalniające

Poniedziałek 12:55 – 13:40

15.

Bogdan Zembrzuski

Robotyka i programowanie

Czwartek 13:55- 14:40

16.

Agnieszka Rajska -Kołakowska

Koło plastyczne

Piątek 12:55 – 13:40

17.

Katarzyna Kiliańska

Koło języka angielskiego

Środa 12:55 - 13:40

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 12:55- 13:40

 

18.

Renata Śliwkowska

Koło języka angielskiego

Środa 12:55-13:40

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 12:55 – 13:40

19.

Agnieszka Rurkowska

Koło języka niemieckiego

Piątek 14:40-15:25

20.

Aneta Pokora

Koło języka angielskiego

 Poniedziałek    14:40 – 15:25

21.

Bożena Bugaj

Koło chemiczne

Poniedziałek 14:00-14:45

Koło eksperymentów chemicznych

Wtorek 14:40 – 15:25

22.

Anna Andrejczyk

Koło matematyczne

Wtorek 14:30 – 15:15

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 13:40 – 14:25

23.

Agnieszka Goździewska

Koło matematyczne

Wtorek  14:55 – 15:40

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 12:55 – 13:40

24.

Katarzyna Kowalska

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek 14:40- 15:35

25.

Małgorzata Kulesza

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 12:55- 13:40

26.

Paweł Grabowski

Koło historyczne

Czwartek 14:50 – 15:35

27.

Anna Wójcik

Zajęcia wyrównawcze

Środa 12:55-13:40

28.

Michał Pragacz

Koło sportowe

Wtorek 14:40 – 15:25

Hala sportowa, klasy IV-VIII

29.

Aneta Serafin

Koło sportowe

Poniedziałek 14:50 – 15:35

Sala gimnastyczna, VI-VIII

Gimnastyka korekcyjna

Poniedziałek 8:55-9:40

Sala gimnastyczna, klasa II b

30

Aldona Soszyńska

Koło sportowe

Środa 14:50- 15:35

Gimnastyka korekcyjna

Wtorek  8:55- 9:40 klasa II a

Piątek 8:55- 9:40, klasa II c

31.

Iwona Turkowska

Koło sportowe

Poniedziałek  13:55-14:40

Gimnastyka Korekcyjna

Wtorek 11:50 – 12:35

32.

Dorota Matuszewska

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 14:50 – 15:35

33.

Marta Bober

Zajęcia wyrównawcze

Środa 12:45- 13:30

34.

Joanna Cołosińska

Rytmika

1. Poniedziałek 10:45- 11:35

2. Wtorek 10:45 -11:35

3. Czwartek 10:45 – 11:35

4. Piątek 9:50-11:30

Zajęcia z terapii sensorycznej

Poniedziałek  11:50 – 12:35

35.

Agnieszka Misiuk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

1. Poniedziałek 14:50-15:35

2. Czwartek 14:50- 15:35

 

36.

Beata Kwiatkowska

Zajęcia wyrównawcze

Środa 13:45- 14:30

NA GÓRĘ