Nauczyciele

Lista nauczycieli uczących 

w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu

             

rok szkolny 2021/2022

 

Dyrektor szkoły –Grzegorz Grabowski - wychowanie fizyczne

                                                                                                Zastępca dyrektora –Jolanta Romańska- biologia

                                                                                                Zastępca dyrektora – Jolanta Zasada- język polski

 

                                                                

 1.

Andrejczyk Anna - matematyka

2.

Bobińska Marta – język niemiecki, informatyka

3.

Bochenek Katarzyna – religia

4.

Brzezińska Ewa- psycholog szkolny

5.

Chrostowska Sylwia – edukacja przedszkolna

6.

Cichowska Wioletta – logopeda

7.

Ciesielska-Kiliś Dagmara – religia

8.

Cieślak Tańska Sylwia- nauczyciel współorganizujący kształcenie

9.

Cołosińska Joanna- edukacja wczesnoszkolna

10.

Czapko Magdalena- edukacja przedszkolna

11.

Dawidziuk Grzegorz- wychowanie fizyczne

12.

Domańska Małgorzata- edukacja wczesnoszkolna

13.

Gadomska Beata - biblioteka

14.

Głodkowska Elżbieta- świetlica

15.

Goździewska Agnieszka - matematyka

16.

Grabowska Agnieszka - biologia, geografia, przyroda

17.

Grabowski Paweł- historia

18.

Grzeszczuk Zuzanna- edukacja przedszkolna

19.

Kiliańska Katarzyna – język angielski

20.

Kluczyk Marta – język angielski

21.

Kowalska Katarzyna – język polski

22.

Kowalski Krzysztof – język polski

23.

Kozłowski Piotr – technika, informatyka

24.

Kulesza Małgorzata – język polski

25.

Kwiatkowska Beata – rewalidacja, matematyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie

26.

Kwietniak Magdalena – doradztwo zawodowe, nauczyciel współorganizujący kształcenie

27.

Lachowska Karolina- język niemiecki

28.

Łukaszewska Elżbieta - historia, świetlica

29.

Matuszewska Dorota – edukacja wczesnoszkolna

30.

Misiuk Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

31.

Mróz Anna – edukacja wczesnoszkolna

32.

Niski Maciej – WOS, historia,  świetlica,  EDB

33.

Pazdrąg Paulina - muzyka

34.

Piłkowska Agnieszka - nauczyciel wspólorganizujący kształcenie

35.

Płoska Berk Ewa – fizyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie

36.

Pokora Aneta – język angielski

37.

Pragacz Michał – wychowanie fizyczne

38.

Rajska-Kołakowska Agnieszka – plastyka,  świetlica

39.

Rudzińska Aneta – edukacja wczesnoszkolna

40.

Rzewnicka Dorota – edukacja wczesnoszkolna

41.

Serafin Aneta – wychowanie fizyczne

42.

Sitkowska Justyna – edukacja wczesnoszkolna

43.

Soszyńska Aldona – wychowanie fizyczne, rytmika

44.

Szczepkowska Marta – rewalidacja, świetlica, historia

45.

Śliwkowska Renata – język angielski

46.

Tomaszewska-Plattner Marta – język angielski

47.

Trzcińska Marzena – edukacja wczesnoszkolna

48.

Turkowska Iwona – wychowanie fizyczne

49.

Ulatowska Honorata – edukacja wczesnoszkolna

50.

Wasilewska Urszula –  świetlica

51.

Waśniewska Katarzyna –  świetlica

52.

Więcek Marta - edukacja wczesnoszkolna

53.

Wiśniewska Elżbieta- biblioteka

54.

Wójcik Anna - matematyka

55.

Zembrzuski Bogdan – chemia, informatyka

56.

Żbikowska-Jeronim Lidia – pedagog szkolny

 

 

 

 

 

 

 

NA GÓRĘ