Nauczyciele

Lista nauczycieli uczących 

w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu

 

L.p.

Nazwisko i imię

Przedmiot

1. 

Andrejczyk Anna

matematyka

2. 

Bober Marta

edukacja wczesnoszkolna

Bobińska Hanna

zajęcia techniczne, informatyka

4. 

Bochenek Katarzyna

religia

5.

Brzezińska Ewa

psycholog

6. 

Bugaj Bożena

chemia

7. 

Cichowska Wioletta

nauczyciel wspomagający,wychowawca świetlicy

8. 

Ciesielska-Kiliś Dagmara

religia

9. 

Cołosińska Joanna

edukacja wczesnoszkolnea

10. 

Czapko Magdalena

wychowawca świetlicy

11. 

Dawidziuk Grzegorz

wychowanie fizyczne

12. 

Domańska Małgorzata

wychowawca świetlicy

13. 

Florkowska Sylwia

oddział przedszkolny

14. 

Folga Katarzyna

język polski

15. 

Gadomska Beata

nauczyciel bibliotekarz

16. 

Głażewski Mirosław

wychowanie fizyczne

17. 

Goździewska Agnieszka

matematyka

18. 

Grabowska Agnieszka

biologia, przyroda, geografia

19. 

Grabowski Paweł

historia

20. 

Jabłońska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

21. 

Jankowska Magdalena

język angielski

22. 

Jeronim Piotr

muzyka, zajęcia artystyczne

23. 

Kiliańska Katarzyna

język angielski

24. 

Kowalkowska Grażyna

matematyka

25. 

Kowalski Krzysztof

język polski

26. 

Kozłowski Piotr

zajęcia techniczne, informatyka, wychowawca świetlicy

27. 

Kulesza Małgorzata

język polski

28. 

Kwiatkowska Beata

matematyka

29. 

Kwietniak Magdalena

nauczyciel wspomagający, doradztwo zawodowe

30. 

Łukaszewska Elżbieta

historia, wychowawca świetlicy

31. 

Matuszewska Dorota

język niemiecki

32. 

Misiuk Agnieszka

język polski

33. 

Mróz Anna

edukacja wczesnoszkolna

34. 

Niski Maciej

historia, WOS, EDB

35.

Olkowska-Włodarczyk Iwona

język angielski

36.

Płachta Beata

geografia

37. 

Pohulajewska Anna

wychowawca świetlicy

38. 

Pokora Aneta

język angielski

39. 

Pragacz Michał

wychowanie fizyczne

40. 

Rajska-Kołakowska Agnieszka

plastyka, wychowawca świetlicy

41. 

Roliński Dariusz

religia

42. 

Romańska Jolanta

biologia

43. 

Rudzińska Aneta

edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

44. 

Rudzińska Anna

matematyka

45. 

Rurkowska Agnieszka

język niemiecki

46. 

Rzewnicka Dorota

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

47. 

Sawicka Wanda

fizyka

48. 

Serafin Aneta

wychowanie fizyczne

49. 

Sitkowska Justyna

edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

50. 

Soszyńska Aldona

wychowanie fizyczne

51. 

Szewczak Bożena

fizyka chemia

52. 

Szlachetka Monika

język polski

53. 

Śliwkowska Renata

język angielski

54. 

Tomaszewska-Plattner Marta

język angielski

55. 

Turkowska Iwona

wychowanie fizyczne

56. 

Trzcińska Marzena

oddział przedszkolny

57. 

Ulatowska Honorata

oddział przedszkolny

58. 

Wasilewska Urszula

historia, WOS, wychowawca świetlicy

59. 

Wiśniewska Elżbieta

nauczyciel bibliotekarz

60. 

Wójcik Kalina

logopeda

61. 

Zamielska Wanda

wychowanie fizyczne

62. 

Zasada Jolanta

język polski

63. 

Zembrzuski Bogdan

informatyka

64. 

Żbikowska-Jeronim Lidia

pedagog

 
NA GÓRĘ