Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Strona główna

Wyprawka na rok szkolny 2020/2021 - klasu 0-3

Drodzy Rodzice zapraszamy do zapoznania się z wyprawką (klasy 0-3) na rok szkolny 2020/2021.

"Dzieci piszą wiersze" - twórczość 2 a i 2c.

W ramach projektu "Dzieci piszą wiersze" powstały kolejne prace uczniów klasy 2a i 2 c. Tym razem prace poświęcone są wiośnie. O tej porze roku do życia budzi się przyroda, a wraz z nią kwitnie twórczość najmłodszych.

Konkurs MON

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu w załączniku

Życzenia z całej Polski dla naszych Uczniów.

Z okazji Dnia Dziecka w ramach projektu - "Dzień Dziecka z SuperMocą" nauczyciele z całej Polski przesyłają życzenia dla  wszystkich uczniów SP3 w Przasnyszu.

Sukces naszych Uczniów w ogólnopolskiej olimpiadzie OLIMPUS

Z ogromną przyjemnością pragnę ogłosić iż Mateusz Iwosa z kl. VIIIa, którego nauczycielką przedmiotu jest p. Iwona Olkowska-Włodarczyk zwyciężył w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpus. Zajął 1 miejsce w rankingu! GRATULUJEMY!

Doceniamy również uczniów, którzy...

Podziękowania.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Kozłowskiemu za ofiarowane przyłbice, dzięki nim jesteśmy bezpieczni, a koronawirus nam niestraszny. @Łukasz Kozłowski Video & Fotograf.