Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Strona główna

Strona główna

Uroczyste pożegnanie Absolwentów klas ósmych.

Mottem piątkowej uroczystości pożegnania absolwentów były słowa Victora Hugo: ,,Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia’’.
Uroczystość zakończenia roku rozpoczął Pan Dyrektor Grzegorz Grabowski mówiąc do uczniów klas 8, ich rodziców i zgromadzonych gości:
„Mam...

1d w pizzerii - Dzień Dziecka na wesoło.

W przeddzień Dnia Dziecka uczniowie klasy 1d wzięli udział w warsztatach robienia pizzy w Pizzerii Da Grasso. Każdy mógł przygotować swoją pizzę z ulubionymi składnikami Każda pizza była wyjątkowa i smaczna. Było pysznie i wesoło embarassed

Dzień Państw europejskich w klasach 2.

Klasy drugie zorganizowały w maju Dzień Państw Europejskich. Był on okazją do poznania Włoch, Francji, Niemiec i Ukrainy oraz skosztowania potraw charakterystycznych dla danego kraju.

„Kubusiowi Przyjaciele Natury”

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do XIV edycji ogólnopolskiego programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Programem tym objęci zostali wszyscy uczniowie klas I- III. „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych...

Nowe Technologie łączą pokolenia! #RSUszkoli

Nowe Technologie łączą pokolenia!
Pod takim hasłem odbyło się szkolenie z obsługi aplikacji TIK TOK, które przeprowadziły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu i Samorządu Uczniowskiego wraz z paniami nauczycielkami Magdaleną Czapko oraz Małgorzatą Domańską.
W...
NA GÓRĘ