Jesteś tutaj:

ŚWIETLICA SZKOLNA CZYNNA

W GODZINACH

Świetlicowe Andrzejki.

30 listopada to dzień Andrzejek. Były wróżby, zabawy, cukiereczki z wróżbą, a także możliwość przebrania się za czarodziejkę. To był bardzo radosny dzień.

Spędzanie wolnego czasu w świetlicy szkolnej.

Podczas każdego dnia w świetlicy dzieciaki ciekawie spędzają czas. Odrabiają prace domowe, grają na magicznej ścianie oraz magicznym dywanie, a także wykonuja wiele prac plastycznych. Malują farbami, lepią z plasteliny, wykonują prace wg. własnego pomysłu. Wraz z Paniami świętują...

Dzień Jeża.

10 listopada obchodzony jest Dzień Jeża. Z tej okazji dzieci wykonały z Panią papierowego jeżyka.

Kino w świetlicy.

6 listopada w szkolnej świetlicy nadal trwał Dzień Bajek. Panie przygotowały projekcję bajki, ktorą wyświetliły na magicznej ścianie. Na chwilę świetlica stała się kinem. Każdy Świetliczak otrzymał przygotowany rożek z papieru z popcornem. Radości i uśmiechu była cała masa.

Dzień Postaci z Bajek.

Świetliczaki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Podczas zajęć dzieciaki mówiły o swoich ulubionych bajkach oraz wspominały, jakie bajki oglądali ich rodzice w dzieciństwie. Na koniec dzieci wykonały pacynki do zabawy w teatrzyk.

Kwiatki na Dzień Nauczyciela od Świetliczaków.

Z okazji Dnia Nauczyciela Dziewczynki z klas 2 przygotowały pod okiem wychowawczyń piękne kwiaty z szyszek, które wręczyliśmy pracownikom szkoły okazji ich święta.