Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Świetlica

Świetlica

KOMUNIKAT

OD DNIA 05.11.2018 r.

ŚWIETLICA SZKOLNA BĘDZIE PRACOWAĆ

W GODZINACH

6.45 - 16.30

 

Eksperymentalny wtorek u Świetliczaków.

Samopompujący się balon . To kolejny z eksperymentów, które Pani Gosia i Zuzia wykonała wraz ze Świetliczakami z klas 2 i Zerówki. Radość i ciekawość dzieci była ogromna. 

Konkurs "Walentynkowe Serduszko"

Wychowawczynie Świetlicy Pani Gosia i Agnieszka wraz z Panią Zuzią i Elą zapraszają dzieci, uczestniczące w zajęciach w świetlicy do udziału w konkursie. 
A oto regulamin⬇️

Świetliczaki poraz drugi "Z laurką u Babci i Dziadka".

Po raz drugi nasze Świetliczaki wykonały piękne kartki z życzeniami w ramach świetlicowej akcji "Z laurką u Babci i Dziadka", które zostały dziś zaniesione do Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Świerczewo 9.

Świetliczaki dla Babci i Dziadka.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze Świetliczaki wykonały piękne prace, aby wręczyć je dziś i jutro swoim kochanym Babciom i Dziadkom. Wszystkiego najlepszego. Wasze Wnuki dziękują, że jesteście, dbacie o nich i dajecie tyle miłości. 

Eksperymentalny wtorek u Świetliczaków- rozkładająca się gwiazda.

Podczas zajęć w świetlicy w ubiegły wtorek Świetliczaki wykonały wraz z Paniami eksperyment-rozkładająca gwiazda. Dzieciaki samodzielnie wycięły gwiazdy, następnie narysowały coś na środku i złożyły gwiazdę. Ostatnim, najważniejszym elementem eksperymentu było położenie...

Skok w Nowy Rok.

Podczas zajęć w świetlicy Dzieciaki pod okiem Pani Agnieszki przygotowały piękne noworoczne ramki. Zobaczcie sami jakie zdolności mają Świetliczaki. 

Nowy Rok na kolorowo.

Świetliczaki witają w Nowym 2020 Roku. 

NA GÓRĘ