Pomocnicy św. Mikołaja z II i

W niedzielę 6 grudnia na rynku miejskim odbyły się MotoMikołajki. Komitet Społeczny „Pomagamy Oliwce” zorganizował to wydarzenie dzięki pomocy m.in. Auto Moto Klubu Rzemieślnik.

Imprezie, której celem była charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz chorej Oliwii Nowickiej, patronował Burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk. Jako wolontariusze w akcji wzięli udział, znani z dobrego serca i chęci pomagania innym, uczniowie klasy II i.

Podczas zabawy miało miejsce uroczyste „włączenie” choinki miejskiej. W tłumie przasnyszan i mieszkańców okolicznych miejscowości wypatrzeć można było gimnazjalistów, którzy zbierali datki. Inni urozmaicali czas dzieciom, np. pomagając pisać listy do św. Mikołaja, który tuż po zmroku przyjechał z prezentami.

Młodzi wolontariusze cieszą się z udziału w szlachetnym przedsięwzięciu i zapewniają, że można będzie na nich liczyć, gdy ponownie zajdzie taka potrzeba.