Z wizytą w Warszawie.

Wolontariusze Festiwalu  Fabryki Światła, w tym grupa uczniów naszej Trójki, na specjalne zaproszenie Mazowieckiego Instytutu Kultury 27 marca, w Międzynarodowy Dzień Teatru gościła w Warszawie.
Wolontariusze w Instytucie spotkali się z życzliwością znajomych, koordynujących Festiwal  Fabryki Światła, Panem Sławoszem  Balcerzakiem i Panią Joanną Janusewicz.
Uczniowie zwiedzili Instytut, obejrzeli wystawę pięknych prac Alfonsa Kułakowskiego .Następnie z uwagą prace nagrodzone w konkursie Razem w komiksie. W Kameralnym Teatrze Mazowieckim w monodramie „Belfer”, Wojciech Pszoniak wprowadził młodzież w refleksje nad wartościami współczesnego społeczeństwa. Przewóz wolontariuszy sponsorował MOPS w Przasnyszu .