Wystawa.

Do końca listopada w bibliotece szkolnej można obejrzeć wystawę książek kucharskich i dawnych akcesoriów kuchennych. Wśród pozycji literackich na szczególną uwagę zasługuje książka Lucyny Ćwierczakiewiczowej "Jedyne praktyczne przepisy konfitur, różnych marynat, wędlin, wódek, likierów, win owocowych, miodów oraz ciast", która została wydana jako reprint z 1885 roku. A także "W staropolskiej kuchni i przy polskim stole" Marii Lermnis i Henryka Vitry, gdzie przeplatają się typowo polskie przepisy kucharskie oraz - szkicowo zarysowana - historia polskiego obyczaju kulinarnego.

Młodzież mogą zainteresować niecki, drybusek, ręczna krajalnica, dwojaki, różne wyroby drewniane, blaszane, gliniane, szklane oraz lniane.
Do zwiedzania wystawy zapraszamy nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły, a także rodziców podczas "Dnia Otwartej Szkoły".