Ferie zimowe już blisko!

Ferie zimowe już blisko! Spędź je aktywnie i poznaj nowych przyjaciół!

KSPS w Warszawie organizuje dla uczniów klubowych szkół ferie w Ośrodku Wypoczynkowym „Mimoza” w Muszynie – woj. Małopolskie.

Odpłatność za dojazd z Warszawy oraz pobyt od 17.01. do 26.01.2015r. wynosi 950zł.

Odpłatność za dzieci z rodzin rolników wynosi tylko 450zł (konieczne zaświadczenie, że jedno z rodziców jest ubezpieczone w KRUS w pełnym wymiarze).

Turnus w pięknym ośrodku organizowany jest tylko dla dzieci ze szkół klubowych z dawnego województwa ostrołęckiego.

Zbliżają się ferie zimowe. Czas podjąć decyzję , jak i gdzie warto je spędzić !

Z A P R A S Z A M Y

na aktywny wypoczynek połączony z nauką jazdy na nartach i łyżwach oraz mnóstwem atrakcji na turnusach rekreacyjno-wypoczynkowych (zimowiskach) organizowanych przez KSPS dla uczniów szkół podstawowych , gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Podobnie, jak w poprzednich latach, lokalizujemy je w dobrych ośrodkach wypoczynkowych i w malowniczo położonych miejscowościach.

Jest to :

Ośrodek Wypoczynkowy „Mimoza”, ul. Nowa 4, Muszyna

Turnus trwał będzie od 17.01 do 26.01.2015 r.

Muszyna to miejscowość w woj. małopolskim, w powiecie nowosądeckim, położona na terenie Beskidu Sądeckiego . Posiada status miejscowości uzdrowiskowej, znajdują się tu liczne odwierty i rozlewnie wód mineralnych. OW „Mimoza” położony jest u zbocza góry z ruinami zamku tak zwanej Baszty. Otoczenie Ośrodka jest wyjątkowo atrakcyjne, w pełni przystosowane do wypoczynku i rekreacji. W pobliżu znajduje się mini siłownia na wolnym powietrzu, Park Sensoryczny tak zwane  Ogrody Zmysłów, amfiteatr, darmowe pijalnie wód mineralnych, rezerwaty i pomniki przyrody.

ZAPEWNIANY NA TURNUSIE :

1. Bardzo dobrą opiekę medyczną i ubezpieczenie w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUW
  2. Doświadczoną kadrę pedagogów i instruktorów dbającą o zdrowie i bezpieczeństwo oraz rozwój intelektualny i fizyczny każdego uczestnika.
  3. Dobre warunki bytowe, pokoje 2-4 osobowe z pełnymi węzłami sanitarnymi, smaczne domowe wyżywienie.
  4. Atrakcyjny program prozdrowotny, sportowo-rekreacyjny , edukacyjno-kulturalny i krajoznawczo-turystyczny realizowany w ciekawych formach oraz dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci i młodzieży.
  5. Naukę jazdy na nartach i łyżwach pod kierunkiem instruktorów.
  6. Możliwość rozwijania swoich zainteresowań, pasji i pogłębiania wiedzy poprzez uczestnictwo w :

- warsztatach : zdrowego stylu życia, udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu, unikania zagrożeń dla zdrowia i życia, bhp, kształtowania proekologicznych postaw.

- olimpiadach : ekologicznej, wiedzy o regionie, zdrowego żywienia, praw i obowiązków ucznia itp.

- konkursach : plastycznym, mam talent, literackim, czystości i innych.

1. Naukę spędzania wolnego czasu na takie sposoby, które są korzystne dla rozwoju intelektualnego i fizycznego (bez uczestnictwa komputera).
  2. Gry i zabawy edukacyjne , nauka tańca towarzyskiego, karaoke, nauka piosenek, skeczy, gry w scrabble
  3. Wybór Rady Turnusu, Miss i Mistera Turnusu, najsympatyczniejszej (go) koleżanki i kolegi itp.
  4. Rozgrywki i turnieje rekreacyjno-sportowe : gry i zabawy na śniegu oraz tenis stołowy, kometka i inne na terenie ośrodka.
  5. Zabawy integracyjne, dyskoteki
  6. Ognisko z pieczeniem kiełbasek i śpiewaniem piosenek
  7. Ciekawe wycieczki piesze i autokarowe z przewodnikami do najciekawszych miejsc, zabytków, unikatowych parków krajobrazowych.
  8. Nagrody książkowe i inne rzeczowe dla laureatów różnych konkursów, olimpiad i zwycięskich drużyn w zajęciach sportowych oraz nagrody książkowe i dyplomy dla wszystkich uczestników za aktywny udział w realizacji programu.

Warunki uczestnictwa :

• Wypełnienie karty kwalifikacyjnej (umieszczonej na stronie www.ksps.pl) i przesłanie jej w terminie do 6.01.2015 r. na adres KSPS.

Rodzice dzieci (do lat 16) ubezpieczeni w KRUS proszeni są o dołączenie Zaświadczenia z miejscowej Placówki Terenowej KRUS stwierdzającego, że przynajmniej jedno z rodziców podlega ubezpieczeniu KRUS w pełnym zakresie.

• Wpłacenie zaliczki w tym samym terminie w kwocie 250,00 zł na konto KSPS

Nr 19 1020 1097 0000 7102 0094 0015

Pełna odpłatność za przewóz autokarem i uczestnictwo w turnusie w OW „Mimoza” wynosi 950,00 zł.

Odpłatność za dzieci z rodzin rolników wynosi tylko 450,00 zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !