UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLAS VIII

23 czerwca w naszej szkole odbyło się pożegnanie tegorocznych absolwentów. Podczas uroczystości, na której gościliśmy m.in. przedstawicieli władz miasta, i samorządu, wyróżniono uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce że średnią powyżej 4.75, uczniów godnie reprezentujących szkołę w zawodach we wszystkich dziedzinach sportu, wolontariuszy i samorząd uczniowski. Tradycyjnie wybrano absolwenta roku oraz podziękowano Przyjaciołom Szkoły za ich pomoc, wręczając pamiątkowe tabliczki. Pożegnano również nauczycieli odchodzących na emeryturę. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna pod tytułem "Czy i Ty spotkałeś brzydkie kaczątko?", której motywem przewodnim była wiara w siebie i swoje możliwości.