„Dzień Ziemi 2015”

W dniu 30.04.2015r. młodzież gimnazjalna pod opieką p. Magdaleny Kwietniak i p. Agnieszki Rurkowskiej jak co roku świętowała „Dzień Ziemi”. W bieżącym roku szkolnym  akcja przebiegała pod hasłem „Nasza mała Ziemia - nasze ogrody”. W ramach tej akcji młodzież posadziła 54 sadzonki drzew na boisku szkolnym. Każde z drzewek otrzymało imię nadane mu przez sadzącego. Młode roślinki zostały podarowane szkole przez Nadleśnictwo Przasnysz.

Nad prawidłowym sadzeniem drzewek czuwali panowie ze straży leśnej - p. Wojciech Olesiński i p. Marek Gałach. Udzielili oni również uczestnikom akcji niezbędnych wskazówek na temat sadzenia i pielęgnacji roślin.

Licząc na dalszą współpracę chciałybyśmy podziękować Nadleśnictwu Przasnysz za udana akcję.

Magdalena Kwietniak

Agnieszka Rurkowska