Wyjazd na lodowisko do Warszawy

Dnia 09.01.2015r. nauczyciele wychowania fizycznego z Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu p. Aneta Serafin, p. Beata Mętrykowska i p. Aldona Soszyńska kolejny raz zorganizowały wyjazd na lodowisko do Warszawy w ramach akcji „Zimowy Narodowy".

Przez 80 minut uczniowie uczestniczyli w zabawach na lodzie, doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach oraz wzmocnili swoją sprawność fizyczną.

Wszystkim dopisywała nie tylko pogoda, ale także wyśmienite humory. Wyczerpani jazdą na łyżwach, ale szczęśliwi możliwością oderwania się od codziennych zajęć uczniowie powrócili do swoich domów.

Wiele osób wyraziło chęć uczestnictwa w kolejnej tego typu wycieczce, dlatego już następny wyjazd planujemy w styczniu podczas trwania zimowych ferii.