Wizyta Pana Wiceburmistrza u Świetliczaków.

Z okazji rocznicy uchwalenia Deklaracji Praw Dziecka z 1959 roku oraz Konwencji o prawach dziecka, obchodzonej 20 listopada, Miasto Przasnysz przystąpiło do akcji edukacyjnej o prawach i obowiązkach dzieci, w ramach której Świetliczaków odwiedził wiceburmistrz - Łukasz Machałowski. Podczas wizytacji gościa, uczniowie mieli okazję wysłuchać czytanki, zadawać pytania oraz uczestniczyć w symulacji rozprawy sądowej, gdzie wcielili się w role sędziego, prokuratora, obrońcy i oskarżonego. Każdy miał też możliwość przymierzyć togę radcy prawnego. Zestawy edukacyjne dla najmłodszych przygotowała Krajowa Izba Radców Prawnych. Po spotkaniu powstały portrety i laurki będące upominkiem dla naszego gościa.