SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ORZEŁ BIAŁY - NASZ ZNAK, NASZA DUMA"

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY   "ORZEŁ BIAŁY - NASZ ZNAK, NASZA DUMA"

Przypominamy, że do 31 października 2018 r. trwa Konkurs, który  jest adresowany do uczniów klas IV - VIII Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu oraz klas gimnazjalnych.

Uczestnicy Konkursu przygotowują prace w dowolnej technice plastycznej, np. grafika, obrazy wykonane różną techniką malarską, wycinanka, wyklejanka, rzeźba, sylwetka przestrzenna, haft, decoupage itp., z wykorzystaniem różnych materiałów.

Każdy uczestnik Konkursu może zgłosić do niego jedną samodzielnie wykonaną pracę.

Zgłoszone do Konkursu prace powinny być opatrzone informacją o autorze pracy.

Prace konkursowe wykonane w formie przestrzennej powinny być ustawione na podstawce dopasowanej do wielkości pracy.

Uczestnicy Konkursu składają swoje prace do koordynatora Konkursu - pani Agnieszki Rajskiej - Kołakowskiej najpóźniej do dnia 31 października 2018 r.