Nasi uczniowie zwycięzcami Powiatowego Konkurs Plastycznego „Życie to najcenniejszy dar, jaki możesz podarować”

Podczas happeningu kulturalno-medycznego, który odbył się 27 maja w naszej szkole, ogłoszone zostały wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Życie to najcenniejszy dar, jaki możesz podarować”. Wśród zwycięzców znaleźli się nasi uczniowie.

W kategorii szkół podstawowych:

1. miejsce – Aleksandra Zegler SP nr 3 Przasnysz

2. miejsce – Jakub Jedlak SP Rostkowo

3. miejsce – Paulina Bęcławska SP3 Przasnysz

Wyróżnienia: Kinga Przybysz SP 1 Przasnysz, Emilia Stepnowska SP 3 Przasnysz, Wiktor Kołakowski SP 3 Przasnysz

W kategorii klas gimnazjalnych:

1. miejsce –  Hubert Jankowski SP 3 Przasnysz

2. miejsce – Patrycja Bulicka SP3 Przasnysz

3. miejsce  – Barbara Skibniewska SP3 Przasnysz

Wyróżnienia: Alicja Antosiak SP Duczymin, Aleksandra Jeziorek SP Chorzele, Gabriela Kwiatkowska SP 3 Przasnysz, Mateusz Lewandowski SP3 Przasnysz

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy sponsorom: państwu Ewie i Grzegorzowi Sendela NZOZ MEDYK oraz panu Januszowi Osiadaczowi NZOZ SUPERMED.