Pożegnaliśmy absolwentów

23 czerwca 213 absolwentów opuściło mury naszej szkoły. 61 z nich otrzymało świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Wielu zostało nagrodzonych za sukcesy w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych, działalność artystyczną i społeczną. Zaszczytny tytuł Absolwenta Gimnazjum przyznano w tym roku Natalii Żołnowskiej z klasy III g.
Tytułem Przyjaciela Gimnazjum natomiast uhonorowano tych, którzy wspierali działalność szkoły.

Po części oficjalnej przyszła kolej na pokaz aktorskiego talentu trzecioklasistów, którzy fenomenalnie zaprezentowali się w przedstawieniu pt. "Odpływamy". Klimatyczne szanty, duża dawka humoru, pokazy taneczne i rewelacyjne dekoracje stanowiły doskonałą oprawę dla młodych odtwórców ról. Za przygotowanie części artystycznej odpowiedzialni byli poloniści: p. Krzysztof Kowalski, p. Katarzyna Folga i p. Małgorzata Kulesza, którzy jak zawsze mogli  liczyć na pomoc i zaangażowanie p. Piotra Jeronima (oprawa muzyczna), p. Klaudii Hinc (układy taneczne) oraz p. Agnieszki  Rajskiej-Kołakowskiej, p. Beaty Brzęckiej i p. Wioletty Cichowskiej (oprawa plastyczna).
Życzymy naszym absolwentom samych sukcesów. Będzie nam Was brakowało!