Czas wziąć się do nauki

Zgodnie z tradycją 1 września dla uczniów naszego gimnazjum zabrzmiał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2016/2017. Gościliśmy przedstawicieli władz miasta. Dowiedzieliśmy się, którzy pedagodzy awansowali na stopień nauczyciela mianowanego.

Po wakacyjnym wypoczynku młodzież powitała w murach szkoły nauczycieli i swoich rówieśników. Usłyszała, co nowego czeka ją podczas najbliższych miesięcy. Poznała nowych członków rady pedagogicznej. Do gimnazjalnej społeczności dołączyli absolwenci szkół podstawowych, dla których ten dzień stanowił szczególne przeżycie. Pierwszo-, drugo- i trzecioklasiści spotkali się ze swoimi wychowawcami, którzy przekazali im najistotniejsze informacje dotyczące m.in. planu lekcji na najbliższe dni.

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów, a nauczycielom cierpliwości i satysfakcji z pracy.

Natalia Gadomska