My i VI Profilaktyczna Gra Miejska

W tym roku do udziału w VI Profilaktycznej Grze Miejskiej o Puchar Burmistrza zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Przasnyszu oraz Komendę Hufca ZHP w Przasnyszu przystąpiło 13 drużyn.

Naszą szkołę reprezentowała grupa o nazwie „Ziomki”. W jej skład weszli: Martyna Bochniak, Rafał Dołęga, Marlena Goździewska, Szymon Goździewski, Bartłomiej Kacprzak, Kacper Kawiecki, Daria Knizia, Michał Kosakiewicz, Katarzyna Kowalska i Anna Wawrzeńczyk. Opiekę nad uczniami sprawowały p. Agnieszka Grabowska oraz p. Beata Mętrykowska.
W ciągu pięciogodzinnych zmagań, wykonując kolejne zadania, uczestnicy musieli wykazać się sprawnością fizyczną, pomysłowością i wiedzą ogólną. Po zaliczeniu wszystkich punktów kontrolnych i przejściu ok. 17 km na rynku miejskim odbyło się podsumowanie rywalizacji.

Agnieszka Grabowska