Konkurs plastyczny „Dopalacze kradną życie” rozstrzygnięty

Drodzy Gimnazjaliści,

z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Dopalacze kradną życie”. Wiemy, że czekaliście na nie z niecierpliwością. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ciekawe prace. 23 uczniów przygotowało 18 prac. Poziom ich wyknania był niezwykle wysoki, tak więc komisja miała duży problem z wyborem tych najlepszych. Ocenie podlegała nie tylko estetyka i zgodność z tematem, ale także pomysł i kreatywność.

Oto nagrodzone prace:

I miejsce Anna Spiżarska i Justyna Podlasiak

II miejsce Katarzyna Pszczółkowska

III miejsce Marlena Bastkowska

Komisja postanowiła również wyróżnić prace:

Macieja Witkowskiego i Weroniki Dudek

Adriana Panusia

Gratulujemy autorom nagrodzonych prac. Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy a zwycięzcy nagrody ufundowane przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przasnyszu.

Lidia Żbikowska-Jeronim