Piłkarskie emocje na początek wiosny

Społeczność naszego gimnazjum powitała wiosnę sportowym akcentem. 21 marca odbył się bowiem wyjątkowy mecz piłki nożnej.

Do futsalowej rywalizacji stanęli przedstawiciele nauczycieli oraz uczniów. W skład drużyny pedagogów weszli panowie: Grzegorz Grabowski, Paweł Grabowski, Grzegorz Sztymelski, Maciej Niski, Grzegorz Dawidziuk, Michał Pragacz, Mirosław Głażewski, Wiesław Zagroba, Łukasz Smoliński i Piotr Jeronim. Uczniów reprezentowali chłopcy: Mateusz Grabowski, Dominik Tabaka, Paweł Frankowski, Maciej Michalski, Damian Szypulski i Krystian Zakrzewski.

Wyrównane i emocjonujące spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla nauczycieli, a wszystkie gole dla zwycięskiej ekipy zdobył Pan Michał Pragacz. Triumf pedagogów nie byłby możliwy, gdyby nie znakomita postawa Pana Grzegorza Dawidziuka, który w poniedziałkowym spotkaniu dzielnie bronił dostępu do bramki swojej drużyny. Skapitulował jedynie po strzałach Pawła Frankowskiego i Dominika Tabaki.

Obydwu drużynom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sportowe zmagania.