Nietypowa lekcja geografii

Kolejne spotkanie uczniów klasy II i z zaprzyjaźnionymi podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu odbyło się w naszej szkole 16 lutego. Tym razem wszyscy uczestniczyli w lekcji geografii urozmaiconej grami integracyjnymi. Podczas pracy z mapą i wspólnej zabawy wielu gości wykazało się niemałą wiedzą na temat kontynentów i topografii naszego kraju. Drugoklasiści zadbali również o odrobinę rozrywki. Kalambury oraz wspólne śpiewanie polskich przebojów zagwarantowały miłą i przyjazną atmosferę.

Zajęcia przedmiotowe spędzone z uczestnikami ŚDS-u były dla wszystkich lekcją empatii i tolerancji. Podziękowania należą się Pani Beacie Płachcie, której inicjatywy pozwalają kształtować odpowiednie postawy, jakże cenne we współczesnym świecie.