Apel z okazji 11 listopada Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W naszej szkole odbył się apel z okazji 11 listopada Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Na scenie odbyły się przedstawienia przygotowane przez nauczycieli i uczniów z różnych klas.Powstało wiele pięknych scenek nawiązujących do ważnych momentów z naszej historii. Wszyscy mogli poczuć ducha tamtych chwil i zrozumieć, jak ważne jest dla nas to święto.
Jednym z najbardziej wzruszających momentów było odśpiewanie hymnu narodowego. Wszyscy zebrani wzięli udział w tej akcji, podnosząc dumnie głosy i śpiewając razem.
W tym momencie powietrze wypełniło się dźwiękiem naszego hymnu, a cała szkoła zatopiła się w atmosferze wspólnoty i patriotyzmu.
Cały apel był dla nas wszystkich nie tylko okazją do uczczenia naszej niepodległości, ale przede wszystkim do zrozumienia, jak wiele poświęceń i trudów musiało być podjętych, abyśmy mogli cieszyć się wolnością i niepodległością. To był czas do refleksji i wdzięczności wobec naszych bohaterów narodowych.