Spotkanie po feriach z pisarką Joanną Olech.

Pewnie już cieszycie się z pierwszego weekendu tegorocznych ferii, ale nauczyciele już myślą, jak uprzyjemnić Wam czas po nich.

We wtorek, 12 lutego, na zaproszenie polonistek: pani Moniki Szlachetki i pani Małgorzaty Kuleszy odwiedzi naszą szkołę pisarka, Joanna Olech, autorka wspaniałej książki pt. „Dynastia Miziołków”. Pozycja dostępna jest w naszej bibliotece. Piątoklasiści są nią zachwyceni. I to oni już po raz drugi wezmą udział w takim spotkaniu, gdyż uczestniczą w innowacyjnym projekcie swoich nauczycielek języka polskiego: „ Zaczytana szkoła”.
W zeszłym roku poznali osobiście pana Jakuba Skworza, autora wielu ciekawych książek dla dzieci o wielkich Polakach.
Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkanie przyniesie naszym młodym czytelnikom również wspaniałe wspomnienia.