Czy jesień da się lubić? Nasze Świetliczaki nie mają co do tego żadnych wątpliwości.

Dary, które daje nam ta pora roku pozwalają rozwijać wyobraźnie oraz sprawiają, że nasze zajęcia stają się jeszcze bardziej ciekawe oraz odkrywcze Dzięki różnorodnej i kolorowej jesieni w naszej świetlicy możemy podziwiać kolorowy, jesienny sad, w którym znajdują się drzewa mieniące się kolorami jesieni oraz ulubiony jesienny owoc naszych swietliczakow - jabłko Dzięki kreatywności uczniów udało nam się także przywitać w świetlicy wiewiórki, które na dobre zadomowiły się w naszej galerii. Wiewiórkom towarzyszą przepiękne kolorowe liście, które Świetliczaki stworzyły inspirując się kolorami jesieni W razie niepogody mamy przygotowane własnoręcznie ozdobione parasolki. Teraz już nawet deszcz nie przeszkodzi nam w świetnej zabawie.