Konsultacje dla uczniów i rodziców

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

ROK SZKOLNY  2018/2019

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień

Godz. lekcyjna

Miejsce

 1.

Andrejczyk Anna

czwartek

3

Pokój nauczycielski

2.

Bober Marta

piątek

4

Pokój nauczycielski

3.

Bobińska Hanna

piątek

3

Pokój nauczycielski

 4.

Bochenek Katarzyna

piątek

3

Pokój nauczycielski

 5.

Brzezińska Ewa

 

 

Pokój 23

 6.

Bugaj Bożena

poniedziałek

4

Pokój nauczycielski

 7.

Cichowska Wioletta

środa

4

Pokój nauczycielski

 8.

Ciesielska-Kiliś Dagmara

poniedziałek

3

Pokój nauczycielski

 9.

Cołosińska Joanna

wtorek

6

Pokój nauczycielski

10.  

Dawidziuk Grzegorz

czwartek

2

Pokój w-f

11.  

Folga Katarzyna

czwartek

4

Pokój nauczycielski

12.  

Głażewski Mirosław

poniedziałek

4

Pokój w-f

13.  

Goździewska Agnieszka

środa

3

Pokój nauczycielski

14.  

Grabowska Agnieszka

środa

4

Pokój nauczycielski

15.  

Grabowski Paweł

czwartek

5

Pokój nauczycielski

16.  

Jabłońska Agnieszka

wtorek

6

Pokój nauczycielski

17.  

Jankowska Magdalena

środa

7

Pokój nauczycielski

18.  

Jeronim Piotr

poniedziałek

4

Pokój nauczycielski

19.  

Kiliańska Katarzyna

czwartek

3

Pokój nauczycielski

20.  

Kowalkowska Grażyna

 

 

 

21.  

Kowalski Krzysztof

piątek

4

Pokój nauczycielski

22.  

Kozłowski Piotr

piątek

1

Pokój nauczycielski

23.  

Kulesza Małgorzata

piątek

6

Pokój nauczycielski

24.  

Kwiatkowska Beata

czwartek

3

Pokój nauczycielski

25.  

Kwietniak Magdalena

środa

3

Pokój nauczycielski

26.  

Łukaszewska Elżbieta

czwartek

7

Pokój nauczycielski

27.  

Matuszewska Dorota

poniedziałek

3

Pokój nauczycielski

28.  

Misiuk Agnieszka

piatek

7

Pokój nauczycielski

29.  

Mróz Anna

wtorek

4

Pokój nauczycielski

30.  

Niski Maciej

środa

5

Pokój nauczycielski

31.  

Olkowska-Włodarczyk Iwona

piątek

2

Pokój nauczycielski

32.  

Płachta Beata

środa

5

Pokój nauczycielski

33.  

Pokora Aneta

środa

5

Pokój nauczycielski

34.  

Pragacz Michał

wtorek

2

Pokój w-f

35.  

Rajska-Kołakowska Agnieszka

wtorek

2

Pokój nauczycielski

36.  

Ks.Roliński Dariusz

poniedziałek

6

Pokój nauczycielski

37.  

Romańska Jolanta

poniedziałek

4

Pokój nauczycielski

38.  

Rudzińska Aneta

piątek

2

Pokój nauczycielski

39.  

Rudzińska Anna

poniedziałek

3

Pokój nauczycielski

40.  

Rurkowska Agnieszka

czwartek

4

Pokój nauczycielski

41.  

Rzewnicka Dorota

środa

7

s. 209a

42.  

Sawicka Wanda

poniedziałek

3 godz.

Pokój nauczycielski

43.  

Serafin Aneta

czwartek

3

Pokój w-f

44.  

Sitkowska Justyna

piątek

5

Pokój nauczycielski

45.  

Soszyńska Aldona

czwartek

3

Pokój w-f

46.  

Szewczak Bożena

poniedziałek

6

Pokój nauczycielski

47.  

Szlachetka Monika

poniedziałek

2

Pokój nauczycielski

48.  

Śliwkowska Renata

środa

6

Pokój nauczycielski

49.  

Tomaszewska-Plattner Marta

poniedziałek

7

Pokój nauczycielski

50.  

Turkowska Iwona

czwartek

4

Pokój nauczycielski

51.  

Ulatowska Honorata

piątek

1

Pokój nauczycielski

52.  

Wasilewska Urszula

piątek

6

Pokój nauczycielski

53.  

Zamielska Wanda

piątek

2

Pokój w-f

54.  

Zasada Jolanta

 

 

Pokój wicedyrekto

55.  

Zembrzuski Bogdan

wtorek

3

Pokój nauczycielski

56.  

Żbikowska-Jeronim Lidia

 

 

Pokój 23

 

 

 

 

 

 

NA GÓRĘ