II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

16.09.2022r. na boisku „Wembley” odbyła się II edycja Mistrzostw przasnyskiej „Trójki” w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Swoich sił w zawodach mógł spróbować każdy uczeń/uczennica z klas 4-8. Łącznie do startu przystąpiło aż 104 uczniów i uczennic Naszej Szkoły. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali trzy trasy do pokonania: 500m, 800m i 1000m. Każdy z uczestników dzielnie walczył, by uzyskać tytuł Mistrza Szkoły w swojej kategorii.
Medaliści II Mistrzostw „Trójki”:
Kl. IV dz. 500m
1. Pagacz Miłosz VIII c
2. Osiecki Jerzy VIII c
3. Olbryś Mateusz VIII c
Z uwagi na nieobecność w dniu zawodów, klasy VII będą rywalizowały w innym terminie.
Gratulację dla wszystkich uczestników zawodów i wielkie brawa dla kibiców za głośny doping swoich kolegów i koleżanek. Za rok kolejna edycja!!!