Wczoraj i dziś przasnyskiej ,,Trójki".

W związku ze zbliżającymi się uroczystymi obchodami 50-lecia naszej szkoły i w ramach projektu ,,Trójka łączy pokolenia” przybliżamy naszym uczniom historię szkoły od początków jej powstania. Jest to cykl spotkań z emerytowanymi oraz zasłużonymi nauczycielami i pracownikami szkoły. Spotykają się oni z naszą młodzieżą i opowiadają o funkcjonowaniu Trójki w minionych latach. Dzieci podczas spotkania z zainteresowaniem wysłuchały ciekawych opowieści, trzech wspaniałych kobiet: Pani Elżbiety Kempisty, Pani Bogumiły Mocek i Pani Czesławy Górowskiej. Społeczność uczniowska serdecznie dziękuje za miłe odwiedziny oraz piękne i wzruszające historie. Akcja będzie kontynuowana do czasu obchodów 50-lecia szkoły, które odbędą się w październiku bieżącego roku.