Szkolne zajęcia logopedyczne na szóstkę!!!

W Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu zajęcia logopedyczne to nie tylko praca, ale przede wszystkim świetna zabawa. Uczniowie chętnie w nich uczestniczą i bardzo angażują się w prawidłowe wykonywanie zaplanowanych przez Panią logopedę ćwiczeń. Korzystają ze specjalnych gier, których w gabinecie jest mnóstwo oraz pomocy i przyborów logopedycznych. Dzięki nim usprawniają swój aparat artykulacyjny, ćwiczą i doskonalą słuch, wzbogacają swój słownik bierny i czynny (to znaczy uczą się większej liczby słów), doskonalą oddech, który jak się okazuje, ma bardzo duży wpływ na wymowę. Pani logopeda dostosowuje zadania do wieku i indywidualnych możliwości, dba o to aby ćwiczenia dzieci wykonywały także w domu. Postępy omawia na bieżąco z rodzicami, udziela wskazówek i zaleceń do dalszej pracy. Wtedy dzieci „ćwiczą podwójnie” co jest gwarancją sukcesu. Bardzo się cieszymy, że mamy nowoczesny gabinet i możemy liczyć na pomoc Pani logopedy! Uchylamy rąbka tajemnicy i w skrócie pokażemy co się dzieje na naszych zajęciach.