Pierwszaki w świecie fantazji.

4 czerwca był wyjątkowym dniem dla uczniów z klasy 1b i 1d. Tego dnia  dzieci wraz w wychowawczyniami, panią A. Jabłońską i panią A. Rudzińską,  wybrały się do Farmy Iluzji w poszukiwaniu odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań. Na miejscu na pierwszaków czekało wiele atrakcji: dzieci próbowały oszukać grawitację, ćwiczyły swoją spostrzegawczość, rozwiązywały logiczne zagadki, poznawały świat magii.  Bardzo ciekawym doświadczeniem okazała się wizyta w lustrzanym labiryncie oraz przejście przez tunel zapomnienia. I tu pierwszaki poradziły sobie doskonale z zadaniami. Po łamigłówkach przyszedł czas na relaks. Wiele radości sprawiło  dzieciom pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz szalone zabawy na karuzelch, w bajkowych łodziach oraz na ogromnym placu zabaw. Także wizyta w mini zoo okazała się niezłą frajdą. Znakomita pogoda, świetne nastroje sprawiły, że kolejną wycieczkę możemy zaliczyć do bardzo udanych.
Magia istnieje naprawdę!!