DZIEŃ OTWARTY HALI SPORTOWEJ

Dnia 21 marca 2015 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu odbył się dzień otwarty, w którym uczniowie mogli swobodnie korzystać z nowego obiektu pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego.

O godzinie 10 nastąpiło powitanie gości, a następnie przystąpiono do zaplanowanych zajęć. Zostały rozegrane dwa mecze piłki siatkowej.  W pierwszym spotkaniu pod opieką p. Iwony Turkowskiej reprezentacja naszego gimnazjum rywalizowała z drużyną LO i ZSP, a następnie p. Grzegorz Dawidziuk poprowadził towarzyski mecz uczniów przeciwko rodzicom. Zaciekła rywalizacja odbywała się w przyjemniej atmosferze. Równolegle toczyły się mini rozgrywki w piłce koszykowej prowadzone przez p. Beatę Mętrykowską, gdzie utalentowani koszykarze naszego gimnazjum mogli ćwiczyć swoje umiejętności. Entuzjaści tenisa stołowego rozgrywali swoje spotkania po okiem p. Mirosława Głażewskiego. Amatorami fitnessu zajęła się p. Aldona Soszyńska. W przerwie pomiędzy spotkaniami swoje umiejętności taneczne zaprezentowały uczennice klas trzecich, występując przed zebraną publicznością. W czasie dnia otwartego uczniowie między kolejnymi rozrywkami mogli uprzyjemnić czas grą w piłkarzyki, którą kierowała p.Wanda Zamielska. Wszyscy miłośnicy sportu miło i aktywnie spędzili czas, a publiczności towarzyszyły niezapomniane sportowe emocje.