Wystawa książek o T.Kościuszce.

"Tylko wierność ludziom, czyni z nas człowieka."
                                                                                               T.Kościuszko

Tadeusz Kościuszko - bohater narodu polskiego i amerykańskiego, symbol wolności i wzór patriotyzmu. Uosabiał najlepsze wartości: tolerancję i równość.
                      Od 1976 roku do powstania gimnazjum był partonem przasnyskiej "Trójki".
              Biblioteka przygotowała kolejną wystawę książek z cyklu Wielcy Polacy. Prezentowane biografie, albumy oraz różne opracowania dotyczące życia i twórczości T.Kościuszki, znajdują się w zbiorach biblioteki szkolnej, a także zostały udostępnione przez Bibliotekę Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.
                                                                 Zapraszamy do obejrzenia wystawy.