XIII Spring Day

19 maja w naszej szkole odbył się kolejny Spring Day. Przebiegał pod hasłem „Polska dziś i jutro". Na zaproszenie Pana Dyrektora Grzegorza Grabowskiego odpowiedzieli i zawitali do nas znamienici goście: p. Julia Pitera (PO), p. Jan Maria Jackowski (PiS), p. Mirosław Pampuch (Nowoczesna), p. Mirosław Maliszewski (PSL). Zaproszony ramienia Kukiz'15 p. Marek Jakubiak niestety w ostatniej chwili odwołał swój przyjazd.

Na widowni znaleźli się lokalni włodarze, przedstawiciele rodziców i nauczycieli oraz zainteresowani uczniowie. Gimnazjaliści mieli okazję zadawać politykom pytania dotyczące problemów, które ich nurtują. Każdy z zaproszonych miał trzy minuty na odpowiedź. Po zakończeniu dyskusji zgodnie z tradycją zasadzone zostało pamiątkowe drzewko.
Spotkanie prowadzili mili dla oka i ucha Natalia Gadomska i Bartłomiej Kacprzak. Wyrazy uznania należą się organizatorkom – p. Urszuli Wasilewskiej i p. Hannie Bobińskiej.
Miejmy nadzieję, że za rok również będziemy mieli zaszczyt gościć tak wpływowych ludzi.