I a na Spartakiadzie

W sobotę 17 października uczniowie integracyjnej klasy I a, wraz z paniami Anną Mróz i Martą Szczepkowską, wzięli udział w 9. Przasnyskiej Spartakiadzie Integracyjnej organizowanej przez Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy Emmanuel działający przy Parafii Chrystusa Zbawiciela.

Sportowe spotkanie podopiecznych przasnyskich szkół i placówek oświatowo-opiekuńczych odbyło się tradycyjnie w przyjaznych murach Szkoły Podstawowej nr 1. Chłopcy i dziewczęta próbowali swoich sił w różnych dyscyplinach. Mieli również okazję obejrzeć występ wokalno-artystyczny przygotowany przez uczniów przasnyskiej „Jedynki”. Imprezę zwieńczyły dekoracja zwycięzców i uroczyste wręczenie pucharów oraz uhonorowanie wszystkich uczestników Spartakiady pamiątkowymi medalami.