Dni tematyczne w świetlicy szkolnej.

Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowej wiedzy sprawia, że dni te są uwielbiane przez naszych Świetliczków W ostatnim czasie obchodziliśmy m.in.:
ZmieszanyDzień Dinozaura - który obfitował w dużą dawkę wiedzy oraz dobrej zabawy. Dzięki wcześniej poznanym gatunkom tych prehistorycznych istot Świetliczaki bez problemu rozwiązały zagadki dotyczące tajemniczych jaj. Następnie samodzielnie wykonały własne prace, które jeszcze bardziej wciągnęły uczniów w świat dinozaurów.
WyluzowanyDzień Kota - podczas którego Świetliczaki mogły poznać ciekawostki dotyczące tych zwierząt. Uczniowie mieli także okazję poczuć się jak prawdziwe koty, dzięki własnoręcznie wykonanym maskom oraz pacynkom z wizerunkiem swoich ulubionych czworonogów.
ZaklepanyDzień Dentysty - podczas którego Świetliczaki sprawdzały swoją wiedzę na temat higieny jamy ustnej, zgodnie stwierdzając że zdrowe zęby to podstawa pięknego uśmiechu.
PocałunekDzień Motyla - odkrył przed Świetliczakami tajemnicę rozwoju tych jakże pięknych stworzeń. Zdobyta wiedza zainspirowała uczniów do stworzenia różnorodnych i kolorowych prac z motylami w roli głównej. Dzień ten wprowadził do świetlicy wiosenną atmosferę oraz dużo koloru.