Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Uroczystość ukończenia szkoły przez Absolwentów odbyła się 25 czerwca o godz.12, które poprowadził Pan Dyrektor Grzegorz Grabowski.

Na zakończeniu roku obecni byli również:
• Zastępca Burmistrza Miasta Przasnysz Pan Łukasz Machałowski
• Wiceprzewodniczący Rady Miasta Przasnysz Pan Piotr Jeronim
• Prezes zarządu oddziału powiatowego ZNP w Przasnyszu Pan Mirosław Głażewski.
• Przewodnicząca Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu Pani Magdalena Zawadzka

Na szkolnej scenie mogliśmy oglądać i oklaskiwać uczniów wyróżnionych, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem.

Absolwentem roku 2020/2021 Szkoły Podstawowej nr 3 imienia Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu została:
- uczennica klasy VIII c Julia Anna Czerwińska:

• finalistka konkursu biologicznego dla uczniów Szkół Podstawowych Województwa Mazowieckiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
• zwyciężczyni w konkursie o „Pióro Dyrektora”
• uzyskała najwyższą średnią ocen 6,0 wśród uczniów klas VIII w Szkole Podstawowej nr 3 imienia Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu w roku szkolnym 2020/2021
•otrzymała  świadectwo  z czerwonym paskiem.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród dla Absolwenta Roku.
A były to takie nagrody:
• Rower MIEJSKI ufundowany przez firmę IDEA ELECTRIC SP. z o. o.
• Kurs języka hiszpańskiego ufundowaną przez szkołę językową InterClass
• VOUCHER o wartości 300 zł do parku linowego Gibon w Przasnyszu

Wiele osób wspiera działalność naszej Szkoły, zostaną one nagrodzone w październiku na uroczystości nadania imienia Szkoły, tytułem ,,Przyjaciela Roku”.

,,Jutro popłyniemy daleko, jeszcze dalej niż te obłoki, pokłonimy się nowym brzegom, odkryjemy nowe zatoki” – tym mottem uczniowie pożegnali rok szkolny i powitali lato.

Tanecznym krokiem i śpiewająco wprowadzili nas w klimat wakacji.

Dziękujemy wszystkim Paniom odpowiedzialnym za część artystyczną.