Uczniowie SP3 podczas Festiwalu Fabryki Światła.

Podczas Festiwalu Fabryki Światła, 7 września wystąpili Uczniowie naszej szkoły.
Piraci to układ wykonany przez dzieciaki z grupy 0 i klas 1 pod opieką Pani Honoraty Ulatowskiej.
Wystąpiła rówież Weronika Jaśkiewicz w solowym wykonaniu piosenki Ed Sheeran" I see fire" pod czujnym okiem pana Piotra Jeronima.
Kolejnym punktem występów naszych Uczniów byl układ "Pożegnanie z latem" - taniec z szarfami w wykonaniu klasy 3b pod opieką pani Joanny Cołosińskiej.
Wystąpili również Adepci Przasnyskiego Klubu Kyokushin Karate i Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin, do ktorej należą uczniowie z naszej szkoły. Grupę poprowadzi sensej Wojciech Gołębiewski prezes i trener klubu z Ciechanowa - posiadacz III dana, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w Krasnem. Występ komentował  - Krzysztof Kowalski prezes i trener w Klubie z Przasnysza.