Nasza szkoła w XIV edycji ogólnopolskiego programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do XIV edycji ogólnopolskiego programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Programem tym objęci zostali wszyscy uczniowie klas I- III. „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych poświęcony tematyce ekologicznej. Jego celem jest proekologiczna edukacja dzieci i zachęcenie ich do ruchu już od najmłodszych lat. Uczestnicy wzięli udział w zajęciach tematycznych, podczas których uczyli się troszczyć o środowisko naturalne, poznawać podstawowe zasady ekologii i dowiedzieli się, dlaczego warto jeść owoce i warzywa, a także poznali korzyści płynące z ruchu.