Szkolny konkurs piosenki pt:"Zawitała wiosna"

29 kwietnia odbył się szkolny konkurs piosenki pt:"Zawitała wiosna". Celem konkursu było wspieranie rozwoju uczniów w zakresie twórczości artystycznej poprzez umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych i instrumentalnych oraz promowanie młodych talentów z Trójki. W konkursie wzięli udział soliści śpiewający acapella lub przy akompaniamencie wybranego instrumentu. Młodzi artyści zmierzyli się w 2 kategoriach wiekowych: klas 0-3 i 4-8. W gronie jury zasiadła Katarzyna Kordek - miłośniczka muzyki, uczestniczka programu "Szansa na Sukces" oraz Waldemar Maćkowski - wieloletni nauczyciel muzyki w naszej szkole, a obecnie dyrygent Męskiego Chóru w Przasnyszu.
Z przyjemnością przedstawiamy wyniki:
kategoria klas 0-3:
1. Julia Głażewska -1a
2. Julia Zbrzeska - 1a
3. Krystian Olszewski - 0a
kategoria klas 4-8:
1. Michalina Zamielska - 5c
2. Paulina Skolimowska - 5a
3. Natalia Chrzanowska - 7b
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.