Pierwsze dni w świetlicy szkolnej.

„Magiczny dywan” i „Magiczna ściana” oferują naszym świetliczakom atrakcyjne gry zręcznościowe i edukacyjne. Ale integracja grupy to już zasługa samych uczniów, którzy potrafią świetnie się razem bawić.
Pierwsze dni szkoły to także czas zapoznania się z panującymi zasadami. Świetliczaki poprzez odrysowanie własnych dłoni wyraziły zgodę na wcześniej ustalone reguły, a utworzona z nich „świetlicowa stonoga” przypomina o postawie jaką prezentuje wzorowy świetliczak.
Ostatnie dni świetliczaki spożytkowały na wspólną zabawę, integrację i zapoznanie się ze skarbami jakie kryje świetlica. Nie zabrakło także wakacyjnych wspomnień, które uczniowie uchwycili przez „magiczne okulary”. Wakacje zatrzymaliśmy w kadrach filmowych, które teraz dumnie zdobią naszą świetlice.