Sukces naszych Uczniów w ogólnopolskiej olimpiadzie OLIMPUS

Z ogromną przyjemnością pragnę ogłosić iż Mateusz Iwosa z kl. VIIIa, którego nauczycielką przedmiotu jest p. Iwona Olkowska-Włodarczyk zwyciężył w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpus. Zajął 1 miejsce w rankingu! GRATULUJEMY!

Doceniamy również uczniów, którzy zakwalifikowali się do pierwszej dziesiątki oraz zostali laureatami olimpiady: z klasy VIIa J. Konkolewski, z klasy VIIB K. Szytmelski i Filip Górski, z klasy VI c Mikołaj Malinowski, których  p. Iwona Olkowska – Włodarczyk oraz z klasy VIb Aleksandra Kucińska, której nauczycielem jest p. Aneta Pokora.

Olimpus jest to ogólnopolska olimpiada wiedzy. W naszej szkole po raz kolejny przeprowadzona została sesja zimowa z j. angielskiego przez panią Anetę Pokorę. W olimpiadzie brali udział uczniowie klas 4-8, razem 37 osób. W związku z sytuacją w jakiej się znaleźliśmy wręczenie dyplomów odbędzie się na zakończenie roku szkolnego.

Wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.