Jasełka Bożonarodzeniowe.

Boże Narodzenie jest dlatego, żeby się uczyć miłości, żeby podawać sobie ręce, żeby uśmiechać się do siebie, żeby sobie przebaczać. Boże Narodzenie jest dlatego, aby promyk Bożej miłości zajrzał do każdego serca. W ten magiczny czas wprowadzili nas uczniowie klasy 2 b i 2 d, którzy wraz z wychowawczyniami, panią Anetą Rudzińską i panią Agnieszką Jabłońską przygotowali przepiękne jasełka. Za pomoc dziękujemy również pani Katarzynie Bochenek i panu Piotrowi Jeronimowi. Dziękujemy Dzieciakom i ich opiekunowi Pani Asi z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Czernicach Borowych, że skorzystali z naszego zaproszenia. Cieszymy się, że mogli uczestniczyć w Jasełkach, a my mogliśmy ich gościć i przekazać osobiście słodkości od naszych uczniów i dołożyć "cegiełkę" do wyjazdu dzieciaków na ferie zimowe.  Podczas Jasełek Pani Dyrektor Jolanta Romańska i Pani Agnieszka Rajska-Kołakowska wręczyły dyplomy i słodkie upominki przedstawicielom klas które wygrały konkurs na Stroik Bożonarodzeniowy.